Arka Gdynia wraca do treningów 17 czerwca. Olaf Gohlike odszedł do Wigier Suwałki.

Kto odszedł z Arki Gdynia?

Olaf Gohlike, 19-letni pomocnik, odszedł do Wigier Suwałki. W minionych rozgrywkach był jednym z liderów IV-ligowych rezerw żółto-niebieskich.

Dlaczego Olaf Gohlike odszedł?

Gohlike odszedł do Wigier Suwałki, gdzie podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Co dalej dla Arki Gdynia?

Arka Gdynia przygotowuje się do nowego sezonu w niższej lidze. Klub wyznaczył pierwszy trening po degradacji z PKO BP Ekstraklasy na środę, 17 czerwca o godz. 11.

ZawodnikNowy klub
Olaf GohlikeWigry Suwałki
Damian WęglarzŁKS Łódź
Tornike Gaprindaszwili-
Kike Hermoso-
Aurelien Nguiamba-
Joao Oliveira-
Luis Perea-
Andrei Vlad-