Arka Gdynia wraca do treningów 17 czerwca. Olaf Gohlike odszedł do Wigier Suwałki.
Kto odszedł z Arki Gdynia?
Olaf Gohlike, 19-letni pomocnik, odszedł do Wigier Suwałki. W minionych rozgrywkach był jednym z liderów IV-ligowych rezerw żółto-niebieskich.
Dlaczego Olaf Gohlike odszedł?
Gohlike odszedł do Wigier Suwałki, gdzie podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
Co dalej dla Arki Gdynia?
Arka Gdynia przygotowuje się do nowego sezonu w niższej lidze. Klub wyznaczył pierwszy trening po degradacji z PKO BP Ekstraklasy na środę, 17 czerwca o godz. 11.
| Zawodnik | Nowy klub |
|---|---|
| Olaf Gohlike | Wigry Suwałki |
| Damian Węglarz | ŁKS Łódź |
| Tornike Gaprindaszwili | - |
| Kike Hermoso | - |
| Aurelien Nguiamba | - |
| Joao Oliveira | - |
| Luis Perea | - |
| Andrei Vlad | - |
Arka Gdynia Hub